Vítejte na oficiálních stránkách
                     liberecké folkrockové kapely

 

   d i s k o g r a f i e ...
 
mp3 ukázky z nového CD
Jihozápad
Písečný hrad
V kulisách
Silnice
Poslední věta
Poslední mříž
Málo mě znáš
Sonet
Co se nevrátí
Příběhy
Písečný hrad
Jedna z vin
Rendez-vous s Magdalenou Brožkovou (Good Day Records), 2004

27. listopadu vyšlo nové, resp. první společné CD liberecké skupiny Rendez-vous a turnovské zpěvačky a písničkářky Magdaleny Brožkové, která otextovala většinu písniček, na některé přispěla i hudbou. CD bylo natočeno díky nemalé trpělivosti Jirky Maška v jeho studiu Good Day Records v září a říjnu 2004.

Děkujeme za pomoc při vydání tohoto CD Městu Turnov, pánům Ľubomíru Hudcovi, Pavlu Šulcovi i zástupcům všech firem a rádií.

natočeno ve studiu Good DayDěkujeme všem partnerům

 

V kraji slunečnic (vlastní náklad), 2003

CD "V kraji slunečnic" je sólové album zpěvačky Magdaleny Brožkové, která s námi zpívá od října 2003. Bylo natočeno v roce 2003 ve studiu GoodDay Records. Obsahuje třináct písní vlastní tvorby. Recenze najdete třeba na FolkTime, nebo na Musicserveru.

natočeno ve studiu Good Day

mp3 z CD "Jablko sváru"
Jablko sváru
Po cestě z bilých oblázků

 

Jablko sváru (vlastní náklad), 2002

CD "Jablko sváru" je tzv. maxisingl. Obsahuje čtyři písně převážně z dílny Roberta Blahouta. Bylo natočeno v roce 2002 a vyjadřuje lépe současné žánrové zařazení kapely - folkrock.   Píseň "Málo mě znáš" z tohoto CD získala autorskou portu na severočeském oblastním kole Trampské Porty.

natočeno ve studiu Garage

mp3 z CD "Marigold"
Beznadějná
Jednou
O čase
Vavadů

 

Marigold (vlastní náklad), 1999

Naše první CD jsme natočili v roce 1999 ve studiu Alfors v Turnově ještě pod názvem kapely Marigold. Obsahuje 15 písní vlastní tvorby, převážně z dílny Adama Radiměřského. Celé CD je spíše v melancholickém nádechu, ale příjemné osvěžení přichází např. s písní "Vavadů" nebo "Jednou".

natočeno ve studiu ALFORS audio